Корзина
3 отзыва
Контакты
"ФОП" Иванов В.В.
+380 показать номер
Владимир
УкраинаДнепропетровская областьДнепрул.Титова,1149000
Карта

Зеленая Карта

Зеленая Карта
  • Услуга

180 грн.

Зеленая Карта
180 грн.
УслугаЗеленая Карта
+380 показать номер
+380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
Зеленая Карта на авто для поездки в Россию,зарубеж.
ЗЕЛЕНАЯ КАРТА.
1.Подорож на власному автомобілі має безліч плюсів у порівнянні з іншими видами транспорту. Ви можете вибирати маршрут на власний розсуд, не залежачи від турфірми і перевізника, ви можете не поспішати в дорозі, зупиняючись сьогодні в одному місці, завтра в іншому. Але для того, щоб відправитися підкорювати світ на власному авто, необхідно дотримати деякі обов'язкові умови. Одне з них - так звана зеленая карта, або обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів за пределами Украины.
2.Без наявності полиса зеленая карта в'їзд на територію країн Європи, а також Тунісу, Марокко, Ізраїлю просто заборонений. По суті, полис зеленая карта - це ОСАГО міжнародного дії. Сьогодні ця система діє в 47 странах мира. Основна ідея полиса зеленая карта на автомобиль, - захист інтересів автовласників у випадку нанесення шкоди здоров'ю, життю або майну третіх осіб внаслідок ДТП. Крім того, зеленая карта позбавить свого власника від багатьох додаткових проблем. Зокрема, зеленая карта на авто, як і належить страховці міжнародного значення - «працює» на терріторіі любой країни, що входить в систему зеленая карта. Ця перевага звільняє автовласника від безлічі проблем, зокрема - від необхідності здійснювати додаткове страхування.
3.Для того, щоб купить полис зеленая карта, не потрібно зайвих зусиль - досить звернутися практично в будь-яку страховую компанию. Тарифы,стоимость,цена полиса Зеленая Карта зависит от выбранной страны,где вы планируите провести время а также срока пребывания за пределами Украины.Так стоимомсть полиса Зеленая Карта в Россию обойдется минимум в 180 гривен.При цьому цена автостраховки Зеленая Карта залежить як від категорії транспортного засобу (легковий автомобіль, причіп до «легковику», вантажівка, мотоцикл і так далі), так і від території дії поліса, терміну страхування. Принципи розрахунку тарифу настільки нескладні, що приблизну стоимость полиса легко розрахувати самостійно. На сайті більшості страхових компаній є калькулятор, що дозволяє виконати цю просту операцію. Оскільки тарифи по зеленій карті в будь-якому випадку будуть однаковими, майбутній власник поліса може вибрати будь-яку з страховых компаній.
4.Як працює зеленая карта? Якщо ви потрапили в аварію, достатньо пред'явити полис самому потерпілому або представнику правоохоронних органів. Більше робити нічого не потрібно. решта, як і у випадку з украинським ОСАГО, зроблять представники страховой компании. Це стосується і відшкодування збитків постраждалому в аварії - відшкодування збитку виробляє бюро Зеленой карты тієї країни. в якій сталося ДТП.
5.Окреме питання - це і раземер компенсації, яку отримує потерпілий. Де-юре ця сума не обмежена. Але на практиці розмір страхового відшкодування в конкретних сулчаях залежить від умов, чинних в країні, де сталося дтп. Є країни, в яких ця компенсація обмежена певним лімітом. Але є й держави, де постравдавшій в аварії отримує компенсацію всіх витрат і на ремонт автомобіля, і на необхідне лікування, і на подальшу реабілітацію після лікування.
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 180 грн.