Корзина
3 отзыва
Контакты
"ФОП" Иванов В.В.
+380 показать номер
Владимир
УкраинаДнепропетровская областьДнепрул.Титова,1149000
Карта

Выплаты по ОСАГО

  • Услуга

100 грн.

100 грн.
УслугаВыплаты по ОСАГО
+380 показать номер
+380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
Выплаты по ОСАГО,по страховке.
ОСАГО выплаты .
*.У власників автотранспортних засобів часто виникають питання, що стосуються выплат по страховке. Як вони розраховуються, який максимальний розмір выплат, в якій формі вони здійснюються, і в який термін потрібно оповістити страховую компанию про настання страхової події? Найчастіше громадяни не знають, як себе вести, якщо выплаты ОСАГО затягуються компанією-страховиком.
1.Розмер максимальних выплат по страховке ОСАГО.
Ця позиція (розмір страхової суми) затверджена украинским Урядом і складає на сьогоднішній день 100.000 по здоровью и 50.000 по имуществу. Іншими словами, межа відповідальності страховой компании за свого застрахованного клієнта обмежений цією сумою. При цьому выплаты по страховому полису складаються з двох частин: компенсація шкоди, завданої здоров'ю або життю, і компенсація збитку майну.
Як показує практика, майже будь-яка страховая компания надає послуги по збільшенню межі відповідальності з ОСЦПВ, якщо власник транспортного засобу цього бажає. Збільшити выплаты по автостраховке до 10 тисяч у.о. він може, сплативши страховий тариф у розмірі 20-50 у.о.
Порядок розрахунку і форма выплат ОСАГО
Выплаты автостраховки розраховуються відповідно до вартості відновлювальних витрат, які будуть потрібні для приведення транспортного засобу в первісний стан (те, в якому воно перебувало до того, як настав страховий випадок). При цьому за основу для розрахунку беруться середні ціни на запчастини та ремонт, характерні для даного регіону. Також враховується ступінь зносу автомобіля, його вузлів і агрегатів. Выплаты ОСАГО можуть вироблятися як грошима, так і шляхом відновних ремонтних робіт. Як у першому, так і в другому випадку ініціюється незалежна експертиза, і на її основі складається кошторис (калькуляція), по якій згодом будуть проводитися выплаты ОСАГО. Для страховоїй компании оплата по калькуляції є більш вигідним варіантом, ніж відновлювальні ремонтні роботи.
Строки сповіщення про страхову подію компании-страховщика.
Щоб без проблем отримати денежные выплаты страховки, застрахованный повинен відправити компании-страховщика повідомлення про дорожній пригоді не пізніше п'яти днів з моменту події. Спеціально для такого випадку до страхового полісу додається спеціальний формуляр.
Якщо вас не влаштовує розмір выплат по автостраховке ОСАГО.
Нерідкі випадки, коли суми, отримані за полісом, викликають невдоволення у застрахованных. У цьому випадку оптимальною виглядає наступна послідовність дій: потрібно скласти претензію на адресу компании-страховщика; одночасно стоїть направити претензію і в МТСБУ. Є ще один спосіб збільшити выплаты ОСАГО, - правда, маловитратними його не назвеш. Однак, якщо Ви впевнені у власній правоті, ризикнути можна. Йдеться про призначення зустрічної експертизи і з її результатами подати позов у ​​судові органи. Якщо суд Ви виграєте, - компанія-страховик змушена буде збільшити выплаты осаго, компенсувати вартість незалежної експертизи і витрати по суду.
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 100 грн.