Корзина
3 отзыва
Контакты
"ФОП" Иванов В.В.
+380 показать номер
Владимир
УкраинаДнепропетровская областьДнепрул.Титова,1149000
Карта

Автогражданка

Автогражданка
  • Услуга

195 грн.

Автогражданка
195 грн.
УслугаАвтогражданка
+380 показать номер
+380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
Автогражданка,автоцивилка,стоимость,цена,тарифы,
АВТОГРАЖДАНКА. Автогражданка - Обов'язкове страхование цивильной ответственности (ОСАГО).
Закон про автогражданку вступив в дію з 2005 року. Ми завжди раді запропонувати Вам найвигідніші, самі надійні варіанти автогражданки.
Сьогодні кількість компаній, що пропонують таку програму страхования авто як автоцивилка, стрімко зростає. Ми гарантуємо точний розрахунок і застрахуємо автоцивилки в кращих страхових компаніях за найбільш вигідними тарифами.
Зачем нужна Автогражданка?
Автоцивилка - (обязательное страхование автоцивильной ответственности власників транспортних засобів) - наймолодший на Украинском ринку автострахования вид страхового захисту. Інтерес до даного виду був підвищений з введенням закону «Про обязательное автострахование автоцивільної відповідальності», без полиса Автогражданки можна пройти техогляд, поставити автомобіль на облік, забороняється експлуатувати автомобіль.
Але будь-який попит створює величезну кількість пропозицій як якісних, надійних і зручних для споживачів, так і шахрайських.
За останні роки на украинском ринку в результаті страхового шахрайства у сфері страхования авто(Автогражданки) постраждало немало громадян. Сьогодні становище на страховом ринку стабілізувався, але проблема безопастности страховых послуг залишилася. Ми допоможемо вам її вирішити.
Ми пропонуємо послуги оформления договоров Автогражданки тільки в самих надійних і перевірених страховых компаніях. Ми працюємо в інтересах страхувальника, тобто тільки у ваших інтересах.
Автоцивилка. Хто повинен страхуватися.
Згідно Закону про ОСАГО обов'язок по страхованию цивільної відповідальності поширюється на власників усіх використовуваних на території Украины транспортних засобів (як украинских, так і іноземних).
Автогражданка.Тарифы.Цена.Стоимость.
Тарифи згідно Закону про автогражданку, встановлюються Постановою Уряду Украины і можуть переглядатися кожні півроку.
Автогражданка. Фактори, що впливають на вартість поліса.
тип транспортного засобу объем двигателя транспортного засобу место регистрации ТЗ стаж водителей наявність страхових виплат в період дії попередніх договорів обязательного автострахования.
Автогражданка. Сума страхового покриття.
Сума страхового покриття по автоцивилке дорівнює 100.00 грн. по здоровью и 50.000 грн. по транспортному средству.
Автоцивилка. Документи, необхідні для оформлення поліса .
загальногромадянський паспорт власника ТЗ; паспорт транспортного засобу (ПТС); свідоцтво про реєстрацію ТЗ; водійські посвідчення всіх осіб, допущених до керування; идентификационный код.
Автоцивилка. Документи, що видаються Вам.
страховой полис з оригінальними підписом і печаткою, квитанцію про оплату, правила страхования,
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 195 грн.